Hakkımızda

Biz kimiz?

NEDyon olarak sizlerin gündemi takip ederek ve yorumlayarak düşüncelerinizin gerçek hayatta küçük ödüllerle karşılığını aldığınız projedir. Başlangıç aşaması olarak günlük giriş yaparak ve tahmin ederek kazandığınız NED puanlarla mağazamızdan alışveriş imkanı sunuyoruz. İlerleyen süreçte sitemizin proje kısmı olan NEDcoini sizlere sunarak sadece mağazadan alışveriş imkanı sunmamakla beraber kripto cüzdanlarınıza NEDcoinleri aktarma olanağı sağlamayı hedefliyoruz. Bağımsız bir yapı olan NEDyon olarak siz değerli kullanıcılarımızı aramızda görmekten kıvanç duyuyoruz. NEDyon adminleri..

about

NE OLMAK İSTİYORUZ

"Nereye gideceğini bilmeyen gemiye hiçbir rüzgar yardım etmez."

Dürüst

Dürüst

Sosyal

Sosyal

Ödüllendirici

Ödüllendirici

Kazananlar kulübüne katıl

Nedyon da NED kazanabilir ve bunlarla gerçek hediyelere sahip olabilirsin

Hesap oluştur

Kazanmaya hemen başlamak için kayıt ol

Yarışmalara katıl

Yarışmalara katılarak kazancını arttır

Harca

Kazandığın NED leri mağazada harca!

0

Kullanıcı

0

En çok kazanan

0

NED miktarı

0

Günlük kazanan

Sıkça Sorulan Sorular

Nasıl NED puan kazanabilirim? - Site içerisinde NEDyon haber başlıkları altında bulunan anketlere tahmin etmek istediğin seçeneği işaretleyip 100 ila 1000 puan arası NED puan yatırarak kazanma ihtimalini arttırabilirsin. - Referans kullanarak yeni kullanıcı davet edebilir ve NED puan kazanabilirsin

faq
Mağazadan nasıl alışveriş yapabilirim?

Kazandığın NED puanları mağaza sekmesinde elinde bulunan puan miktarına eşdeğer bir hediyede kullanabilir ve adresine sipariş edebilirsin.

Burası da neresi?

Haberleri ve gündemi takip ederek öngörülerinin sonuçlanması ve biriktirdiğin puanlarla istediğin hediyeyi alıp kendini şımartabileceğin tek yer.

Şaka mısınız?

gayet ciddiyiz:)

Yasal mısınız?

NEDyon.com hukuki çerçevede yasal olup illegal bir durum arz etmemektedir.

Nedyon paralı mı?

Sitemiz paralı olmayıp yasal çerçeveler bazında bağımsız bir kuruluştur. Sitemizde herhangi bir şekilde kullanıcılar tarafından para girişi ve çıkışı yapılmamaktadır.